Eşya Depolama

Durmuşoğlu Nakliyat "Eşya Depolama" Hizmetleri ....

Durmuşoğlu Nakliyat'ın müşterilerine sunduğu bir diğer hizmette Depolama hizmetidir. Güvenli ve kapali depolariyla, sizlere depolama hizmetlerimizide sunuyoruz. 24 saat bekçili koruma ve hertürlü su, sel, deprem, yangin ve hirsizlik sigortasiyla depomuz hizmetinizdedir.

Ev Taşıma'da, eşyalarınızı teslim ederken dikkat etmeniz gereken şey, teslim ettiğiniz firmanın güvenilir olması, eşyalarınızı depoladığı yerin günümüz şartlarına uyması ve eşyalarınızı oluşabilecek hasarlara karşı sigortalamasıdır. Bu bağlamda müşterilerimize, modern sistemlerle donatılmış depolarımızda eşyalarını Durmuşoğlu Nakliyat’a güvenle teslim edebileceklerini belirtmek isteriz. Depolarımız yangından korunmak için özel ekipmanlara ve yangın esnasında hızlı söndürme tesisatına sahiptir. Depolanan malzemeler Durmuşoğlu Nakliyat güvencesi altında olsa da oluşabilecek hasarlara karşı (Deprem, Sel vs.) sigortalanmaktadır. Durmuşoğlu Nakliyat, müşterilerine geniş hizmet servisi ile tüm sorunlarını çözmek için bu sektörde yer almaktadır.

Durmuşoğlu Nakliyat  Durmuşoğlu Nakliyat  Durmuşoğlu Nakliyat  Durmuşoğlu Nakliyat Eşya Depolama Eşya Depolama Eşya Depolama Eşya Depolama Eşya Depolama Eşya Depolama Eşya Depolama Eşya Depolama Eşya Depolama Eşya Depolama Eşya Depolama Eşya Depolama Eşya Depolama Eşya Depolama Eşya Depolama Eşya Depolama Eşya Depolama Eşya Depolama Eşya Depolama Eşya Depolama Eşya Depolama Eşya Depolama Eşya Depolama Eşya Depolama